Camera mea!

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Camera mea!

Mesaj #1 » de Arici » 29 Apr 2012 15:15

Am facut acest topic in care ne putem prezenta fiecare camera :) O mica descriere si cateva poze. Incep eu...

Timp de 10 ani am avut o camera mica in care nu puteam nici sa respir bine asa ca am facut schimb de camera cu bunica si am mobilato dupa banii si gustul meu...pe viitor voi schimba patul cu o canapea de doua persoane :)
Fişiere ataşate
3.JPG
3.JPG (208.69 KiB) Vizualizat de 136 ori
DSC02199.JPG
DSC02199.JPG (185.54 KiB) Vizualizat de 145 ori
Ultima oară modificat de Cristina pe 29 Apr 2012 15:29, modificat 1 dată în total.
Motiv: TE ROG FRUMOS, nu mai uploada pe forum imagini la rezolutie cosmica de 3000 de pixeli aka in jur de 9Mb/ poza. Dai si tu un resize inainte la 900 de pixeli.

Avatar utilizator

Re: Camera mea!

Mesaj #2 » de puf1k » 29 Apr 2012 19:31

nu vad cel mai principal obiect din camera unui tanar modern x) (pc)
Imagine
Avatar utilizator

Re: Camera mea!

Mesaj #3 » de Arici » 29 Apr 2012 19:56

Scuze Cristina, nu mai fac :-s

puf1k scrie:nu vad cel mai principal obiect din camera unui tanar modern x) (pc)

E laptop acuma :p
Fişiere ataşate
DSC02210 copy.jpg
DSC02210 copy.jpg (465.08 KiB) Vizualizat de 138 ori
Avatar utilizator

Re: Camera mea!

Mesaj #4 » de puf1k » 29 Apr 2012 19:59

K-Roland scrie:
puf1k scrie:nu vad cel mai principal obiect din camera unui tanar modern x) (pc)

E laptop acuma :p



uite asa e mai bine, (plus la asta esti bv pentru ca e deschis si forumul xb) gg!!!
Imagine
Avatar utilizator

Re: Camera mea!

Mesaj #5 » de gargoyle » 30 Apr 2012 15:26

Pt ca sunt un tanar comunist,iti voi spune ca lipseste ceva foarte important.Unde`s cartile?
Imagine

Avatar utilizator

Re: Camera mea!

Mesaj #6 » de Arici » 30 Apr 2012 15:32

gargoyle scrie:Pt ca sunt un tanar comunist,iti voi spune ca lipseste ceva foarte important.Unde`s cartile?


:)) Deabia am scapat de ele. Nu mai aveam loc. Acolo unde este baru mai demult numa carti erau pe toate rafturile. Le-am mutat in camera de oaspeti. Cartile de care am nevoie sunt in birou si se vede pe masa Enigma Otiliei :))
Avatar utilizator

Re: Camera mea!

Mesaj #7 » de Arici » 15 Mai 2012 22:04

Nimeni nimic...? Sunt curios cine unde isi petrece cel mai mult timp :D
Avatar utilizator

Re: Camera mea!

Mesaj #8 » de assassin » 16 Mai 2012 16:13

K-Roland (referitor la Postul 7), cred ca numai tu te mandresti cu camera ta,la mine e o dezordine continua. Odata nu gaseam camera web, si descoperisem cu greu ca peste ea era un ambalaj de la biscuiti Pepito :))
Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094
Avatar utilizator

Re: Camera mea!

Mesaj #9 » de Arici » 16 Mai 2012 18:57

assassin scrie:K-Roland (referitor la Postul 7), cred ca numai tu te mandresti cu camera ta,la mine e o dezordine continua. Odata nu gaseam camera web, si descoperisem cu greu ca peste ea era un ambalaj de la biscuiti Pepito :))


=))) Ma bine ca ai gasit camera pana la urma si ti-ai continuat sex chat-u...sau ce faceai
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 2 Luni si 2 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks